AVATUD: T-L 10-16,  E-post:See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Telefon: +372 5521 331

Kogukond õpib meistrilt

 

Sergei Okunev valmistab väga erinevaid meeneid ja tarbeesemeid kasutades teemantpuitu. Ta juhendab puutööringe kaasates oma etttevõtmistesse nii koolilapsi, huviklubisid, pensionäre kui kõiki käsitööhuvilisi.

Meil on hea meel teatada, et seekord saavad Sergei innustustest osa nii Avinurme lasteaialapsed, nende vanemad ja tööharjutuse puutöö õppetoas osalejad. Lasteaialapsed koos vanematega valmistavad kingitusi isadepäevaks ja Avinurme Elulaadikeskuse õpituppa on oodatud kõik huvilised.

Avinurmes on puutöö alati olnud üks põhitegevusi. Töö tegemist on õpitud nii kooli- kui elutarkusena, nii töö käigus kui meistritelt.

Sergei meistriklass pakub suurepärast võimalust õppida, vahetada kogemusi ja saada innustust ning ideid Narva-Jõesuus tegutsevalt puutöömeistrilt.

Usume, et see ühine päev lähendab meie maakonna piirialasid, annab uusi ideid ja loob eeldused edaspidiseks koostööks Avinurme ja Narva kandi vahel.

Avinurme Elulaadikeskusesse õpitupa on osalema oodatud kõik huvilised.

Täpsem info Elulaadikeskuses toimuva õpitoa kohta:

Küllike Kullerkupp 5521331 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Avinurme Lasteaed

Avinurme Elulaadikeskus SA

9 põhjust, miks külastada Avinurme Elulaadikeskust

Paiknemine kesk Alutaguse suurmetsi on Avinurmest läbi aegade teinud eraldatud paikkonna. Soine põllumaa ning pikad suurvee perioodid, mille tõttu olid teed üleujutatud ning ligipääs Avinurmele piiratud, sundisid avinurmikuid otsima traditsioonilisest talupidamisest ja põllutööst teistlaadseid elatusallikaid ning ümbruskonna metsarikkus juhatas nad puutöö juurde.

Loe edasi...

PUU TÖÖ MEISTRID AD 1786